Laureaci konkursu „Lwiątko 2022”

Klasy 7 szkoły podstawowej

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Liczba pkt.
1 Kacper Olechowski Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Leżajsku 113,75
2 Lena Bęben Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Leżajsku 107,25
3 Leon Bolikowski Szkoła Podstawowa nr 9 STO w Warszawie 105,00
4 Maksymilian Pakulski Zespół Szkół nr 48 w Warszawie 103,75
5 Jan Ksepko Szkoła Podstawowa nr 47 w Białymstoku 100,00
6 Błażej Gędłek Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 im. Janusza Korczaka w Krakowie 97,50
7 Marek Paszenda Szkoła Podstawowa nr 2 w Pawłowicach 96,25
8 Maciej Hryniewicz Szkoła Podstawowa nr 9 w Gliwicach 91,25
9 Amelia Charymska Szkoła Podstawowa nr 1 im. Generała Franciszka Kleeberga w Ząbkach 88,75
10 Franciszek Ulatowski Bednarska Szkoła Podstawowa w Warszawie 88,50

Klasy 8 szkoły podstawowej

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Liczba pkt.
1 Milena Wolska Sopockie Szkoły Autonomiczne 143,75
2 Igor Zygmunt Szkoła Podstawowa w Łasinie 138,75
3 Karol Bednarz Zespół Szkół w Borkach 130,75
4 Michał Jacek I Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Zamościu 128,75
5 Bartosz Borowicz Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie 127,50
6 Igor Jurewicz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku 125,00
7 Maciej Cesnowski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku 121,25
8 Adam Paraszkiewicz Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczecinie 118,75
9 Dawid Chudzik Szkoła Podstawowa nr 9 STO w Warszawie 117,50
9 Adam Sienkiewicz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku 117,50

Klasy 1 liceum i technikum

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Liczba pkt.
1 Krzysztof Kopecki II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie 134,25
2 Kamil Przybyszewski Zespół Szkół Komunikacji w Poznaniu 116,25
3 Mateusz Ciszewski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Szczecinie 114,25
3 Karina Gładysz II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie 114,25
5 Kacper Siatkowski Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące „Szkoła Marzeń” w Piasecznie 113,25
6 Tymon Pelowski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Bydgoszczy 111,25
7 Robert Balcerzak Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Bydgoszczy 107,50
8 Paweł Włoch V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie 106,50
9 Antoni Baraniecki Liceum Ogólnokształcące nr III we Wrocławiu 104,75
10 Filip Bartocha VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Kielcach 103,25

Klasy 2 liceum i technikum

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Liczba pkt.
1 Michał Lipiec V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie 140,00
2 Kamil Czyżowicz III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie 127,50
3 Wojciech Domin Liceum Ogólnokształcące nr III we Wrocławiu 116,25
4 Wiktor Bański VIII Liceum Ogólnokształcące w Katowicach 114,75
5 Paweł Buczyński Akademickie Liceum Ogólokształcące Politechniki Białostockiej 113,75
6 Jan Błażuk Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku 113,25
7 Norbert Dąbrowski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Szczecinie 111,25
8 Jakub Nowak Zespół Szkół nr 14 we Wrocławiu 108,50
9 Marcin Cieślak Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie 106,25
10 Michał Lichwała Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej 102,50
10 Jakub Trela III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie 102,50

Klasy 3 liceum i technikum po szkole podstawowej

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Liczba pkt.
1 Wojciech Kukiełka I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim 145,00
2 Justyna Strejczek V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie 142,50
3 Mateusz Pindel Zespół Szkół w Dobiegniewie 133,75
3 Jan Szwyngel Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie 133,75
5 Michał Mielnicki V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie 126,25
6 Jan Złotopolski-Pirczewski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Szczecinie 123,25
7 Mateusz Giermek XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego w Warszawie 122,50
8 Radosław Antończyk V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej 117,25
9 Konrad Dunicz Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku 117,00
10 Ksawery Radomski Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie 116,25

Klasy 3 liceum i technikum po gimnazjum

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Liczba pkt.
1 Antoni Łasica I Liceum Ogólnokształcące w Bolesławcu 146,00
2 Jakub Głód III Liceum Ogólnokształcące w Krośnie 134,75
3 Łukasz Byrski VIII Liceum Ogólnokształcące w Katowicach 133,75
4 Piotr Fila Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie 132,50
5 Antoni Kingston Zespół Szkół nr 15 w Warszawie 130,00
6 Jakub Schindler Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej 128,25
7 Przemysław Ciura III Liceum Ogólnokształcące w Krośnie 127,50
8 Miłosz Sokół III Liceum Ogólnokształcące w Krośnie 125,00
8 Marcel Wronkowski Zespół Szkół nr 15 w Warszawie 125,00
8 Tomasz Zając Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opolu 125,00