Laureaci konkursu „Lwiątko 2021”

Klasy 7 i 8 szkoły podstawowej

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Liczba pkt.
1 Michał Jacek I Społeczna Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Zamościu 133,75
2 Magdalena Listek Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Królowej w Krakowie 132,50
3 Aleksandra Rutkowska Szkoła Podstawowa nr 220 w Warszawie 131,25
4 Kacper Siatkowski Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące „Szkoła Marzeń” 131,00
5 Antoni Paduch Szkoła Podstawowa nr 2 w Kielcach 130,00
6 Rafał Mazur Szkoła Podstawowa nr 2 w Rudułtowach 129,25
7 Tymoteusz Jędrzejewski Szkoła Podstawowa WIERCHY Fundacji Sternik - Kraków 118,75
8 Kamil Pulik Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Międzyrzecu Podlaskim 116,25
9 Patryk Rosół Niepubliczna Niepłatna Szkoła Podstawowa w Tarnowie 111,25
10 Szymon Pyznarski Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Zbyszka Cyganiewicza w Jodłowej 108,75
10 Antoni Wachelka Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Krzysztofa Kolumba w Żyrardowie 108,75

Klasy 1 liceum i technikum

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Liczba pkt.
1 P. B. Liceum Ogólokształcące Politechniki Białostockiej w Białymstoku 150,00
2 Marek Brzyski VIII Liceum Ogólnokształcące w Katowicach 140,00
2 Hubert Działo V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie 140,00
2 Kacper Siatkowski Prywatne Liceum Ogólnokształcące nr 1 "Szkoła Marzeń" w Piasecznie 140,00
5 Krzysztof Jaros IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie 137,50
6 Przemysław Mazurowski I Liceum Ogólnokształcące w Lubinie 137,00
7 Norbert Dąbrowski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Szczecinie 136,25
7 Wiktor Lewandowski Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie 136,25
9 Mateusz Kozakowski I Liceum Ogólnokształcące w Bełchatowie 133,75
9 Tymoteusz Prostak V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie 133,75

Klasy 2 liceum i technikum po szkole podstawowej

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Liczba pkt.
1 Jakub Artyszuk Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Szczecinie 138,75
2 J. S. V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie 137,50
3 Wojciech Kukiełka I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim 135,00
4 Franciszek Sowisz VIII Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu 132,50
5 Jan Złotopolski-Pirczewski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Szczecinie 131,25
6 Krzysztof Król Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Szczecinie 121,25
7 Olaf Krupiński Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Szczecinie 117,50
8 K. Ś. I Liceum Ogólnokształcące we Włoszczowej 113,50
9 Bartosz Bromblik I Liceum Ogólnokształcące w Tychach 113,00
10 Karol Kacprzak Liceum Ogólnokształcące im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku 111,25
10 P. K. II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie 111,25

Klasy 2 liceum i technikum po gimnazjum

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Liczba pkt.
1 Dominika Radaszewska Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej 132,50
2 Jeremiasz Preiss Zespół Szkół nr 14 we Wrocławiu 132,25
3 Kamil Abendroth Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej 128,75
4 Jarowit Śledziński Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Szczecinie 125,00
4 K. S. V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej 125,00
6 Grzegorz Adamiec II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Rybniku 123,75
7 Łukasz Byrski VIII Liceum Ogólnokształcące w Katowicach 115,00
8 Tomasz Zając Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opolu 113,75
9 M. W. Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. Ks. Stanisława Konarskiego w Bolesławcu 111,75
10 W. F. Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej 110,50

Klasy 3 liceum i 3 i 4 technikum

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Liczba pkt.
1 Jakub Głód Technikum nr 5 w Krośnie 133,75
2 Jakub Stefański I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Turku 113,75
3 Amadeusz Nowak I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Turku 92,50
4 Jan Majchrowicz Technikum nr 5 w Krośnie 90,25
5 M. B. XXIV Liceum Ogólnokształcące w Warszawie 83,75
6 M. H. Technikum nr 10 we Wrocławiu 75,00
7 Mikołaj Kilar Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie 61,75
8 J. H. XXIV Liceum Ogólnokształcące w Warszawie 60,75
9 Milan Mięsowicz Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie 58,25
10 Ł. C. XXIV Liceum Ogólnokształcące w Warszawie 56,25