Laureaci konkursu „Lwiątko 2019”


Klasy 7 i 8 szkoły podstawowej

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Liczba pkt.
1 Bolko Wieleba Szkoły Sióstr Felicjanek w Warszawie 133,50
2 Norbert Dąbrowski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Szczecinie 128,75
3 * Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Szczecinie 115,00
4 Piotr Mosz Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Broniewskiego w Środzie Śląskiej 113,75
4 Wiktor Urbanek Zespół Szkół nr 120 w Warszawie 113,75
6 Jakub Kusz Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego w Warszawie 113,50
7 Szymon Pyznarski Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Zbyszka Cyganiewicza w Jodłowej 113,25
8 Mikołaj Krawczyk Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu 110,00
9 Maciej Zięba Publiczne Technikum nr 5 w Opolu 109,50
10 Filip Waga Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w Łańcucie 108,75

Klasy 1 liceum i technikum po szkole podstawowej

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Liczba pkt.
1 Jakub Dłubak Zespół Szkół w Pajęcznie 131,25
2 Wojciech Kukiełka I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim 123,50
3 * II Liceum Ogólnokształcące w Tarnowskich Górach 118,25
4 Jan Szwyngel Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie 110,00
5 * V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Asnyka w Szczecinie 108,75
6 Jakub Artyszuk Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Szczecinie 108,25
6 Krzysztof Ludwiszewski Gdańskie Liceum Autonomiczne 108,25
8 Patryk Konieczny II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie 107,50
8 Justyna Strejczek V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie 107,50
10 Jakub Owsianowski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Szczecinie 106,25

Klasy 1 liceum i technikum po gimnazjum

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Liczba pkt.
1 * Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w Toruniu 133,75
2 Jeremiasz Preiss Zespół Szkół nr 14 we Wrocławiu 132,50
2 Oliwier Urbański VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki w Poznaniu 132,50
4 Krystian Skowron V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej 128,75
5 Korneliusz Obarski Prywatne Szkoły im. Królowej Jadwigi w Lublinie 127,50
6 Piotr Maksymiuk Prywatne Szkoły im. Królowej Jadwigi w Lublinie 126,25
6 Dominika Radaszewska Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej 126,25
8 Mateusz Jankowski Liceum Ogólokształcące Politechniki Białostockiej w Białymstoku 125,00
9 * Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej 123,75
10 Stanisław Nowakowski Zespół Szkół nr 14 we Wrocławiu 122,50

Klasy 2 liceum i technikum po gimnazjum

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Liczba pkt.
1 * Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w Toruniu 124,50
2 Jakub Lewandowski Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej 123,75
3 Tomasz Drewniak Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe 120,00
3 Krzysztof Kostowski I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego w Gliwicach 120,00
5 Wojciech Wiśniewski I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego w Gliwicach 117,50
6 Jakub Głód Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie 115,00
6 Paweł Golla I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego w Gliwicach 115,00
6 Ryszard Kobiera IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie 115,00
9 * Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu 113,00
10 Weronika Tarnawska Liceum Ogólnokształcące nr III we Wrocławiu 112,50

Klasy 3 liceum i 3 i 4 technikum po gimnazjum

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Liczba pkt.
1 Wiktor Jaśniak Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Bydgoszczy 133,75
2 Radosław Matuszczyk Zespół Szkół nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju 114,00
3 Monika Rasz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Bydgoszczy 87,50
4 Bartosz Paluch II Liceum Ogólnokształcące w Jaworznie 85,00
5 Maja Wiśniewska II Liceum Ogólnokształcące w Grudziądzu 84,00
6 Marcin Suski III Liceum Ogólnokształcące w Lublinie 80,00
7 Krzysztof Bochm I Liceum Ogólnokształcace im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie 79,50
8 Tyberiusz Szczepanowski Publiczne Technikum nr 5 w Opolu 77,50
9 Mateusz Wawrzyniak Zespół Szkół nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju 74,00
10 Cezary Dudkiewicz I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Turku 73,00

* – uczestnicy nie wyrazili zgody na publikację danych osobowych