Laureaci konkursu „Lwiątko 2019”


Klasy 7 i 8 szkoły podstawowej

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Liczba pkt.
1 Antoni Staniewski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Poznaniu 138,75
2 * Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku 133,75
3 Kacper Omieliańczyk Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku 133,25
4 Adam Stanowski Szkoła Podstawowa nr 23 we Włocławku 132,50
5 Olaf Sulima Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner w Bielsku-Białej 125,00
6 * Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 2 w Krakowie 123,75
7 Miłosz Rosa Zespół Oświatowy w Stoczku Łukowskim 122,50
7 Mateusz Nawrocki Publiczne Gimnazjum Gminy Sieradz im. Jana Pawła II w Sieradzu 122,50
9 Maciej Ziobro Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 64 STO w Krakowie 118,75
9 * Liceum Ogólnokształcące z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP w Krakowie 118,75
9 Małgorzata Jagieła Szkoła Podstawowa nr 5 w Rzeszowie 118,75
9 Mateusz Dobrzański Liceum Ogólnokształcace Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego w Bielsku-Białej 118,75

Klasy 3 gimnazjum

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Liczba pkt.
1 Oliwier Urbański Gimnazjum nr 67 w Poznaniu 137,50
2 Jeremiasz Preiss Zespół Szkół nr 14 we Wrocławiu 135,00
3 Cezary Wystup VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki w Poznaniu 125,00
4 Kamila Błaszczyna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 im. Janusza Korczaka w Krakowie 123,75
5 Stanisław Nowakowski Zespół Szkół nr 14 we Wrocławiu 122,50
6 Korneliusz Obarski Prywatne Szkoły im. Królowej Jadwigi w Lublinie 121,25
7 Maciej Dąbkowski XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela w Warszawie 120,00
7 Piotr Maksymiuk Gimnazjum nr 3 w Świdniku 120,00
7 * Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu 120,00
10 Mateusz Deptuch Szkoła Podstawowa nr 363 w Warszawie 119,50

Klasy 1 liceum i technikum

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Liczba pkt.
1 * IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementny Hoffmanowej w Warszawie 121,25
1 Jakub Lewandowski Zespół Szkół Politechniki Łódzkiej w Łodzi 121,25
3 Antoni Grabowski Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu 116,25
4 Władysław Młynik I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie w Sokołowie Podlaskim 111,25
5 * IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementny Hoffmanowej w Warszawie 107,50
6 Piotr Kubala V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej 104,25
7 Jakub Proboszcz Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu 103,75
8 Michał Hemperek Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu 102,00
9 Wiktor Terlecki Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku 100,00
9 Oskar Dąbkowski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Szczecinie 100,00

Klasy 2 liceum i technikum

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Liczba pkt.
1 Karol Jaremczak I Liceum Ogólnokształcące w Słupsku 136,00
2 Marcin Makowski Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu 131,25
3 Mateusz Winiarski Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krośnie 120,00
4 Justyna Jaworska Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Szczecinie 109,75
5 Szymon Ryszkowski Zespół Szkół nr 6 w Jastrzębiu Zdroju 105,50
6 Mateusz Kapusta Liceum Ogólnokształcące nr III we Wrocławiu 101,50
7 * Zespół Szkół Politechniki Łódzkiej w Łodzi 99,25
8 Paweł Sajdak Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krośnie 98,75
9 Jerzy Stempiński Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Szczecinie 98,50
10 Jakub Kappes Zespół Szkół Politechniki Łódzkiej w Łodzi 97,75

Klasy 3 liceum oraz klasy 3 i 4 technikum

Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Liczba pkt.
1 Rafał Bednarz Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Józefa Dechnika w Biłgoraju 102,50
2 Wojciech Kolesiński Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Szczecinie 100,00
3 Mateusz Kulejewski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Bydgoszczy 98,75
4 Krzysztof Kowaczek Zespół Szkół Mechanicznych im. Arki Bożka w Raciborzu 97,50
5 Szymon Kuś Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu 97,25
6 Tomasz Maciocha Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Józefa Dechnika w Biłgoraju 96,25
7 Łukasz Majsiak Liceum Ogólnokształcące nr III we Wrocławiu 94,25
8 * VIII Liceum ogólnokształcące w Katowicach 92,25
9 Michał Klimek Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Józefa Dechnika w Biłgoraju 91,25
9 Piotr Sawicki Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Szczecinie 91,25

* – uczestnicy nie wyrazili zgody na publikację danych osobowych