Aktualności


Wyniki konkursu „Lwiątko 2019”

Wyniki uczniów klasy 3 liceum oraz klasy 3 i 4 technikum są już dostępne w Panelu Nauczyciela. Wyniki uczestników z pozostałych klas zostaną udostępnione po sprawdzeniu kart odpowiedzi.
Przedłużony termin zapisów

Na prośbę szkolnych organizatorów konkursu przedłużamy termin zgłaszania szkół do udziału w konkursie „Lwiątko 2019” do 20 lutego 2019 r.


Termin zapisów

Zapisy do udziału w konkursie „Lwiątko 2019” trwają do 14 lutego 2019 r. Koordynatorom konkursu przypominamy, że formularze zgody na przetwarzanie danych osobowych należy przysłać dopiero po przeprowadzeniu konkursu w szkole, wraz z kartami odpowiedzi uczniów.


Lwiątko 2019

Zapraszamy do udziału w konkursie fizycznym „Lwiątko 2019”. Konkurs odbędzie się w poniedziałek, 25 marca 2019 r. Szkoły mogą zgłaszać uczestników do 14 lutego 2019 r. Zgłoszenia szkoły dokonują nauczyciele, wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej po uprzednim założeniu konta koordynatora w Panelu Nauczyciela. Opłata konkursowa wynosi 9 zł od uczestnika.

Prosimy zapoznać się z Regulaminem zawierającym zasady przeprowadzenia konkursu.

Zachęcamy również do pobrania plakatu konkursowego.


Reaktywacja „Lwiątka”

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Konkursu Fizycznego „Lwiątko”. Konkurs odbędzie się Konkurs zostanie zorganizowany w kategoriach:

  • klasy 7 i 8 szkoły podstawowej,
  • klasy 3 gimnazjum,
  • klasy 1 liceum i technikum,
  • klasy 2 liceum i technikum,
  • klasy 3 liceum, klasy 3 i 4 technikum.

Nowym organizatorem będzie Fundacja Akademia Młodych Fizyków. Zarówno formuła konkursu, jak i poziom merytoryczny nie zmienią się. Więcej informacji